אח שלי !!!

אחי היום יום שישי ואני מרגיש כבר לא שייך למחלקה , והדבר שהכי מפריע לי זה שאני הולך לאבד את החבר הטוב ביותר שלי, שיותר נכון להגיד אח שלי , אז רועי, "אחי" אני רוצה להגיד לך שאני אוהב אותך ואני גאה שהכרתי בנאדם , חבר , אח , כמוך .

אתה מיוחד אתה לא יודע כמה אתה שונה מכולם (לטובה כמובן), אני לא אשכח אף פעם את המסעות שעזרת לי ואני לך, את המבחנים שהיינו עושים קומבינה להעתיק, את המדסים שלא היינו מוותרים אחד לשני , את המכות שהיינו מרבצים בשביל הצחוקים , את הכניסה לבית "בג'לזון" שהיה מפחיד אבל שווה, את היציאות ואת הצחוקים. אני לא אשכח אותך לעולם את כל מה שעשית בשבילי .

קשה לי לעזוב , ושאמרתי לך שאני לא רוצה לצאת למכים , רוב הסיבות זה בגלל שקשה לי לאבד אח כמוך , אתה שינית אותי אתה גרמת לי להסתכל על דברים אחרת , אין יום שאני לא יחשוב עליך, אני מקווה שלא תשכח אותי. זאת פעם ראשונה שאני מרגיש שאני מאבד משהו שחשוב לי, וקשה מאד לאבד משהו שחשוב , אבל אחי אני רוצה שתמשיך הלאה ותצא לפעולות כי אני מכיר אותך ואני יודע שזה מה שאתה רוצה , אבל אתה חייב להבטיח לי שאתה תשמור על עצמך , אני רוצה לשמוע ממך רק דברים טובים, ושאם פתאום נהייה קשה אז אל תוותר, אתה תצליח אחי אני סומך עליך, אתה תשתחרר ותוכל להגיד אני הייתי חייל קרבי בדוכיפת - זה הדבר .

אז אחי אני אוהב אותך ומתגעגע , ואם תהייה פעם עצוב או שבוז , תמיד תדע שיש מישהו שתמיד חושב עליך ומתגעגע ויודע מי אתה ולמה אתה מסוגל .

שאני יגיע להיות מפקד אני יחפש את החייל שהכי יזכיר לי אותך, ומימנו אני יהפוך ללוחם כמוך .
אני תמיד יהיה איתך בקשר ותוכל להגיד שיש לך חבר מפקד בדוכיפת , ואני יוכל להגיד שיש לי חבר לוחם בדוכיפת.

רועי אם תהיה לך בעיה בצבא או בבית או בבנק , לא אכפת לי איפה - אני הראשון שרוצה לדעת מזה , אני רוצה לשמוע שהכרת מישהי ואתה רוצה לצאת איתי ועם בר זוגות, אני רושם לך את המכתב ואני מתחיל להתגעגע אח שלי !!!

אני לא אשכח אותך בחיים !!!

שלך תמיד אח שלך חבר שלך,
שקרוב